Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych – wszystkich zainteresowanych i lubiących tańczyć do uczestnictwa w tanecznym wydarzeniu „Work it out”, który odbędzie się dnia 13 września punktualnie o godz. 15:00 na terenie Starej Kopalni w Wałbrzychu.
„Work it out” jest to wspólne wydarzenie organizowane przez ERIH – European Route of Industrial Heritage w ramach Europejskiego Roku Dziedzictwa Kulturowego, podczas którego tysiące tancerzy wykonuje wspólny taniec dla dziedzictwa w dawnych zakładach przemysłowych. Stara Kopalnia od roku 2015 widnieje na szlaku ERIH, który jest największą siecią turystyczną Europy.
Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zapoznać się z układem choreograficznym oraz nauczyć się go we własnym zakresie (dwa filmy na You Tube):ERIH 2020, ERIH WORKitOUT. Katowice, zachęcić rówieśników, znajomych, rodziców do wspólnej zabawy- zabrać ze sobą dobry humor i uśmiech ☺- przyjść 13 września o godz. 14:00 do Starej Kopalni (każdy uczestnik otrzyma od nas żółtą czapkę z logo ERIH „Worki t out”) i wspólnie zatańczyć dla dziedzictwa.

Relacje z wydarzenia w postaci zdjęć oraz nagrania można będzie znaleźć na YouTube, w mediach społecznościowych i lokalnych oraz na stronie internetowej ERIH https://www.erih.de/projekte/erih-tanz-event-work-it-out/. Zachęcamy również wszystkich uczestników do dzielenia się swoimi wrażeniami w mediach społecznościowych, używając #erihworkitout.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne. Osoby, które zechcą razem z nami zatańczyć zobowiązane będą do podpisania zgody na publikację wizerunku. Obowiązują również maseczki ochronne, dezynfekcja rąk oraz dystans społeczny.

#erihworkitout