W najbliższy weekend 7 i 8 października kolejna już edycja wydarzenia z atrakcjami dla całych rodzin w Twierdzy Srebrna Góra.

Twierdza Legend w Twierdzy Srebrna Góra to dwa dni z legendami z regionu, spotkania z ciekawymi ludźmi, animacje, warsztaty, wykłady, konkursy, a nawet zawody. Słowem wiele atrakcji przygotowanych dla najmłodszych i dla najstarszych, którzy w tych dniach zdecydują się pojawić na twierdzy przy ul. Krętej w Srebrnej Górze.

Całe wydarzenie dostepnę będzie dla wszystkich w cenie biletu upoważniającego do wejścia na trasę zwiedzania z przewodnikiem – koszt biletu normalnego 40 zł. Po zwiedzania z przewodnikiem, na terenie twierdzy zostać będzie można do końca dnia i do godziny 18:00 korzystać z atrakcji i przygotowanych stoisk.

W Twierdzy w wekeend spotkać się będzie można z przedstawicielami m.in. takich atrakcji Dolnego Śląska jak: wałbrzyska Stara Kopalnia, Time Gates – Bramy Czasu z Jeleniej Góry, Arado w Kamiennej Górze, Zamek Grodziec koło Złotoryi, czy Kopalni Uranu w Kletnie.

Pełen program wydarzenia dostępny jest na: https://forty.pl/iv-twierdza-legend-szczegoly/