Osiecka z Krajewskim to projekt w sentymentalną podróż wybitnej poezji w połączeniu z mistrzowską muzyką. Dwie wybitne postacie na jednym koncercie w wykonaniu duetu Piterski/ Zaborniak, czyli zespołu Retro Gitary.

Osiecka z Krajewskim, czyli podróż sentymentalna” to półtoragodzinna przygoda z poezją Pani Agnieszki przystrojoną muzyką Mistrza Seweryna Krajewskiego.
Podczas koncertu usłyszycie Państwo utwory mniej znane, ale także największe przeboje tej pary autorskiej. Wszystkie utwory wykonywane na koncercie zostały nagrane i wydane na płycie „OSIECKA Z KRAJEWSKIM” zespołu Retro Gitary, która swoją premierę miała w październiku 2021.
Zespół RETRO GITARY od 2008 roku propaguje twórczość zespołu Czerwone Gitary, Seweryna Krajewskiego oraz Krzysztofa Klenczona. W roku 2023 zespół obchodzi jubileusz 15 lecia istnienia.
Koncert wykonają liderzy zespołu RETRO GITARY, czyli wokalista Piotr PITERSKI Huegel , zwany „szczecińskim Krajewskim”, oraz gitarzysta Krzysztof Zaborniak.
Płyta dostępna na serwisie SPOTIFY
https://open.spotify.com/album/3IPphFJ3Vz7CwMX9LPFDo6

Teledysk promujący płytę:
https://www.youtube.com/watch?v=la5kJAsJNnQ
Bilety w cenie 50 zł do nabycia w Teatrze Zdrojowym, Domu Zdrojowym, Kawiarni Bohema w Parku Zdrojowym i na www.kupbilecik.pl