W kolejnej edycji „Podwieczorku u Albertich” w listopadzie gościem w Muzeum Porcelany będzie debiutująca autorka literacka z Wałbrzycha – Agnieszka Łącka.

W czwartek 9 listopada o godzinie 17.00 gościem w Muzeum Porcelany przy ul. 1go Maja 9 będzie Agnieszka Łącka, wałbrzyszanka, której literacki debiut „KarboLand” właśnie ukazał się na rynku wydawniczym.

„KarboLand” to zbiór dziewięciu opowiadań, który już został bardzo dobrze przyjęty, wzbudzając wielkie zainteresowanie pośród krytyków i czytelników. Jest to książka, obok której nie można przejść obojętnie, szczególnie jeśli pochodzi się z Wałbrzycha.

Podczas spotkania autorskiego, w rozmowie z Małgorzatą Szparą, Pani Agnieszka opowie o swojej książce i wielokulturowym Wałbrzychu, w którym swój początek mają bohaterowie jej opowiadań i źródłach swoich inspiracji.

W trakcie spotkanie będzie można zakupić książkę z autografem autorki.

Agnieszka Łącka – pochodząca z Wałbrzycha agronomka, obecnie mieszkanka Wrocławia, gdzie jest pracownikiem Katedry Genetyki, Hodowli Roślin i Nasiennictwa na Uniwersytecie Przyrodniczym.
Zdobywczyni pierwszego miejsca w V Międzynarodowym Konkursie Literackim im. Siegfrieda Lenza. Ma dwóch synów.

Polecamy

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Liczba miejsc jest ograniczona.
Rezerwacja: 74 664 60 30.

tekst i grafika: Muzeum Porcelany w Wałbrzychu