Specjalna nocna edycja zwiedzania Zamku przygotowana z myślą o dzieciach z okazji ich święta wraz z rodzinami.

Po radosnym Dniu Dziecka nastanie… szalona Noc Dziecka! Zaplanowaliśmy niezwykły wieczór dla najmłodszych pośród upiorów i straszydeł Zamku Książ! Zapraszamy odważne rodziny z dziećmi (ok. 7-14 lat) do przeżycia mrocznej przygody w straszliwym zamczysku. Będzie strasznie? Będzie – bo to właśnie tu mieszkają duchy, stwory i upiory nocy, które kryją się w każdym zakamarku. Zabierzemy Was tam, gdzie balibyście się wejść za dnia… Jeżeli już cierpnie Wam skórka na myśl o 4 czerwca to uwierzcie, że będzie tylko lepiej i… straszniej. Oczywiście zaplanowaliśmy coś na osłodę tego dnia… tfu… znaczy tej nocy 🙂Dla kogo? Dla odważnych rodzin z dziećmi, które łakną przygody, tak, jak upiory łakną ich… dusz 😉 / Jak długo? ok. 90 minut / Co zobaczycie? Głównie nieudostępniane dziennie mroczne pomieszczenia / Atrakcje? Niebanalny przewodnik, paranormalne spotkania, straszne historie (czasem histerie), dużo emocji (trochę trwogi, trochę przerażenia, jeżeli szybko biegacie to i śmiechu), trochę zjaw, a dalej… nie powiemy! Przy edycjach specjalnych dzieje się jeszcze więcej.ZAKUP BILETÓW:
Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system zamkowy na stronie bilety.ksiaz.walbrzych.pl (wydarzenie: Nocne Zwiedzanie -> Noc Dziecka – edycja dla rodzin dziećmi) – polecamy online! – lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ.OFERTA Z NOCLEGIEM:
Po zwiedzaniu nie chcecie wracać do domu? Zachęcamy do skorzystania z oferty Hotelu Książ: https://www.ksiaz.walbrzych.pl/…/oferty/nocne-zwiedzanieCENY BILETÓW (edycja specjalna):
– 59 zł / osoba dorosła
– 49 zł / dziecko
Uwaga! Liczba miejsc w każdej grupie jest ograniczona! Informujemy, że przed wydarzeniem bilety mogą już nie być dostępne.WAŻNE INFORMACJE!
– ponieważ w danym dniu może być więcej grup zwiedzania, Państwa godzina wejścia widnieje na bilecie (którą wybierają Państwo na etapie zakupu biletu).
– każdy uczestnik jest zobowiązany do noszenia maseczki podczas całego zwiedzania; W przypadku braku maseczki uczestnik nie zostanie wpuszczony na zwiedzanie bez prawa do rekompensaty za bilet.
– przypominamy, że osoby wykazujące objawy chorobowe lub będące w trakcie kwarantanny nie mogą korzystać z miejsc publicznych, w tym uczestniczyć w spotkaniach, konferencjach, imprezach sportowo-artystycznych
– każdy uczestnik musi zdezynfekować ręce przy wejściu na teren obiektu (środek dezynfekujący zapewnia organizator)
– zakup biletu jest równoznaczny z oświadczeniem, że uczestnik nie przebywa na kwarantannie oraz nie miał kontaktu z osobą zarażoną
– goście Nocnego Zwiedzania mogą parkować bezpłatnie na parkingu hotelowym( jeżeli miejsca są dostępne) lub na parkingu głównym w parku, po okazaniu ochronie biletu na Nocne Zwiedzanie (ważnego w danym dniu). Parkowanie jest bezpłatne tylko na czas Nocnego Zwiedzania, w którym się uczestniczy (ok. 110 minut).
– każda grupa „Nocy Dziecka” jest organizowana na zasadach Nocnego Zwiedzania i podczas tych edycji obowiązują zasady z regulaminu dot. zwiedzania nocą! Mogą Państwo zobaczyć wtedy nieudostępnianie dziennie miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi ( prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie.
– Edycja specjalna „Noc Dziecka” jest skierowana do rodzin z dziećmi w wieku 7-14 lat. Osoby niepełnoletnie muszą znajdować się pod opieką osób dorosłych,
– Zamek Książ może odmówić wstępu na obszar zarządzany przez spółkę oraz przebywania na nim osobom: znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków; zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającym zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku zwiedzania.Pełny regulamin Nocnego Zwiedzania znajduje się w sekcji Regulamin Nocnego Zwiedzania
Masz pytania dot. Nocnego zwiedzania? Skontaktuj się z nami mailowo na nocne@ksiaz.walbrzych.pl