TLiA wraz z Fundacja t: ogłasza nabór do programu LATO W TEATRZE, czyli bezpłatnych, letnich warsztatów pod nazwą POZA HORYZONT.
////////////////
⏰TERMIN WARSZTATÓW/ 29.06-11.07
👫 DZIECI W WIEKU/ 8 – 12 lat
///////////////
POZA HORYZONT to bezpłatne warsztaty twórcze dla dzieci w wieku 8-12 lat. Przez dwa wakacyjne tygodnie uczestnicy spotkają się w świecie wirtualnym – online oraz realnym, w Teatrze Lalki i Aktora. Pod opieką pedagogów i artystów z różnych dziedzin będą pracować na zajęciach teatralnych, tekstowych, ruchowych, dźwiękowych, plastycznych, multimedialnych i sensorycznych.
///////////////
➡️N A B Ó R
Aby wziąć udział w warsztatach należy stworzyć własny autoportret… z przyszłości. Najpierw dobrze się zastanówcie: kim się czujecie, kim chcielibyście być, co jest dla Was naprawdę ważne. Dorzućcie szczyptę niczym nieskrępowanej wyobraźni i tchnijcie życie w najbardziej bajkowe marzenia. A potem znajdźcie dla nich wyraz. Może samodzielnie uszyjecie kostium dla Waszej postaci? Napiszecie wiersz na cześć jej wyjątkowych talentów? Stworzycie o niej film lub fotoreportaż? Zaprogramujecie grę z jej udziałem? Niech Wasza praca będzie Waszą wizytówką – tym wszystkim, co chcecie nam o sobie opowiedzieć. Pamiętajcie, aby sposób, w jaki to zrobicie, był naprawdę godny najpiękniejszego marzenia o Waszej niezwykłej przyszłości.
//////////////////
Warunkiem udziału w warsztatach jest dostarczenie w terminie 1-17 czerwca 2020 zgłoszenia wraz z załącznikami (poniżej do pobrania) na adres:
📨Teatr Lalki i Aktora
ul. Jana Brzechwy 16
58-300 Wałbrzych
(z dopiskiem „Lato w teatrze”)
lub w formie elektronicznej na adres:
📧karolina@tedwukropek.pl
Informacji o programie udziela Karolina Sobolewska (karolina@tedwukropek.pl).
////////////////////
LATO W TEATRZE to program Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie, realizowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jego celem jest popularyzowanie pedagogiki teatralnej.

Więcej informacji na temat warsztatów „Poza horyzont” znajdą Państwo na stronie Teatru Lalki i Aktora w linku https://www.teatrlalek.walbrzych.pl/letnie-warsztaty-dla-dzieci/#more-17763