W sobotę 28 października Sala Łańcuszkowa w Starej Kopalni muzycznie będzie brzmieć utworami Anny Jantar. Koncert Tribute to Anna Jantar od 17:00. Wstęp wolny.

To już rok jak minął czas od poprzedniego koncertu Tribute to… to już tradycyjny cykl przygotowywany przez Wałbrzyski Ośrodek Kultury i laureatów konkursu Wałbrzych ma Talent. Tegoroczni laureaci na warsztat wzięli piosenki polskiej ikony muzyki pop lat 70.

„Baju baj proszę Pana”, „Najtrudniejszy pierwszy krok”, „Staruszek świat”, czy „Tyle słońca w całym mieście” zna i nucił chyba każdy w naszym kraju. W całej swojej karierze Anna Jantar, prywatnie mama wokalistki Natalii Kukulskiej zaśpiewała i wylansowała niemal 160 piosenek różnych twórców. Współpracowała m.in. ze Zbigniewem Hołdysem, Stanisławem Soyką, czy Bogusławem Mecem. W swojej karierze śpiewała m.in. z Perfectem i Budką Suflera.

Największe przeboje, najbardziej rozpoznawalne piosenki Anny Jantar usłyszymy w sobotę 28 października o godzinie 17:00 w wykonaniu laureatów konkursu Wałbrzych ma talent.

Te koncerty przyzwyczaiły nas już do świetnych muzycznych wspomnieć najlepszych polskich artystów, szykuje się więc piękna muzyczna uczta. Liczba miejsc ograniczona.

Polecamy.