Exceptionally Ordinary Jazz Trio z okazji okresu zaduszek w Polsce zaprasza na wyjątkowy koncert w parafii Ewangelicko Augsburskiej przy pl. kościelnym 4 w Wałbrzychu w najbliższą sobotę 28 października o 18:00.

Exceptionally Ordinary Jazz Trio tworzą Eryk Nowak (pianista, klawiszowiec i kompozytor), Maksymilian Staniszewski ( multinstrumentalista, na co dzień basista i kontrabasista) oraz Paweł Nienadowski (perkusista koncertujący obecnie z wieloma zespołami). Trójka aktywnych muzyków, absolwentów szkół muzycznych w Zielonej Górze i Krakowie. Grają i tworzą w różnych muzycznych projektach i krążąc po różnych stylach. Od 2022 roku wspólnie tworzą zespół Exceptionally Ordinary Jazz Trio i w sobotę wystąpią w Wałbrzychu.

Trio tworzy grupa zaprzyjaźnionych instrumentalistów związanych
z zielonogórskim środowiskiem muzycznym. Exceptionally Ordinary Jazz Trio to zespół wykonujący autorskie kompozycje oraz standardy jazzowe, zarówno we własnych jak i oryginalnych aranżacjach. Artyści połączyli siły w lutym 2022 roku z potrzeby wspólnego muzykowania, tworzenia i z miłości do jazzu.

Początek sobotniego koncertu o godzinie 18:00. Wstęp wolny.