Wałbrzyski Ośrodek Kultury rozpoczyna projekt „Wibracje”. Na pierwsze spotkanie zaplanowano kąpiel w dźwiękach gongów tybetańskich.

Niezwykły koncert, który zrelaksuje i ukoi. Jeśli wierzyć ludziom wschodu, świat powstał z dźwięku, człowiek również. Dlatego tak ważna dla naszego dobrego samopoczucia jest harmonia. Dźwięki gongów i mis tybetańskich możemy nie tylko usłyszeć, ale też odczuć. Trafiają do nas przez doznania akustycznych drgań w całym ciele. Korzystnie oddziałują na umysł, a to za sprawą swojej częstotliwości. Kąpiel w dźwiękach mis i gongów oraz innych instrumentów typu dzwonki, kalimby, deszczownice, kamertony to forma masażu wewnątrzkomórkowego i naturalny sposób, aby poczuć odprężenie w całym ciele. Podczas seansu uczestnicy zajmują najwygodniejszą dla siebie pozycje i poddają się harmonizującemu działaniu fali dźwiękowej. Po koncercie poczujecie się rozluźnieni i wolni od zbędnych, przeszkadzających myśli.

Koncert zagra Organic Sound System

Kiedy? 11.07.2020 r. , godz. 11.00

Gdzie? Teren Starej Kopalni, ul. Wysockiego 29

Nie zapomnijcie zabrać ze sobą poduszki, kocyka… Czegoś co sprawi, że będzie Wam wygodnie! Zapewnione są leżaki! Wstęp wolny! Koncert odbywa się w ramach projektu „WIBRACJE” . Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.