Do Starej Kopalni w niedzielę 17 marca ponownie zjadą najlepsi w swoim fachu. Podwykonawcy z branży ślubnej zaprezentują swoją ofertę, będą inspirować pomysłami i podzielą się swoimi doświadczeniami. Wstęp jest bezpłatny.

Alternatywne Targi Ślubne w Starej Kopalni to jedyna w swojej formie taka impreza w regionie. Oprócz kilku dziesięciu wystawców, którzy zaprezentują się na stoiskach, dla publiki będzie przygotowany bogaty program na scenie. Prelekcje, porady ślubne, pokazy, występy artystyczne. To wszystko w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni i scenie w industrialnym klimacie Starej Kopalni i jej Sali Łańcuszkowej. W tej edycji organizatorzy dodatkowo zapowiadają inną formę prezentacji wystawców i specjalną aranżację przestrzeni wystawienniczej.

Wstęp na targi jest bezpłatny.

Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy planują nie tylko ślub i wesele, ale również tych, którzy planują w ogóle przyjęcia bo na miejscu spotkają przedstawicieli najlepszych firm z regionu, którzy pomogą w zrealizowaniu nawet najbardziej wymagających przyjęć.

Na targach spotkać będzie można stoiska m.in. z sukniami ślubnymi i garniturami, dekoracjami, cateringiem, muzyką, czy dodatkowymi atrakcjami jak np. animacje czy fotobudki.