23 października zapraszamy dzieci do Teatru Lalki i Aktora

centrum informacji turystycznej i kulturalnejW najbliższą niedzielę 23 października 2016 zapraszamy na dwa spektakle. O godzinie 12: 30 zaprezentujemy „Kapelusz Pani Wrony” natomiast o 16:00 spektakl „NAJ”. Obie propozycje adresujemy do najmłodszej publiczności.

Bilety:
„Kapelusz Pani Wrony”: 16 zł ulgowy/ 18 zł normalny
„NAJ”: 20 zł

„Kapelusz Pani Wrony” w reżyserii Laury Słabińskiej opowiada pewną dziwną historię skradzionego kapelusza. Poszkodowaną jest tytułowa Pani Wrona, której przyjaciele wpadają na genialny pomysł. Proszą o pomoc Detektywa Barnabę, a ten rozpoczyna poszukiwania zaginionego kapelusza… Na spektakl zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku 4+.
„NAJ” to spektakl wyreżyserowany przez Martynę Majewską specjalnie z myślą o najmłodszych widzach w wieku 1 – 4. Nie ma w nim scenografii, ale są kolory, kształty i faktury. Nie ma w nim słów, ale są niezwykłe dźwięki. Nie ma podziału na scenę i widownię, bo wszystkie działania przenikają się. Nie ma w nim nawet wiele do oglądania, za to wszystko jest do odczuwania, doświadczania, i działania! A na koniec – nie będzie nawet oklasków, bo przestawienie kończy się wspólną zabawą